Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

nokia 6710 Navigator

„Navigačné riešenie, ktoré predstavuje Nokia 6710 Navigator, ponúkne všetko, čo užívatelia očakávajú od špecializovanej GPS navigácie, navyše s výhodami mobilných prístrojov združujúcich v sebe multimediálne a komunikačné funkcie,“ hovorí Markku Suomi, viceprezident spoločnosti Nokia.

 

Toto riešenie zahŕňa najnovší vývoj v mapovom softvéri s automobilovou a pešou navigáciou, kompletné regionálne mapy a hardvérové prvky, ako sú vyhradený navigačný kláves, dotyková lišta pre jednoduché približovanie mapy a veľký displej optimalizovaný na prehliadanie vo vonkajšom prostredí. „Sústredíme sa predovšetkým na to, aby použitie navigácie bolo jednoduché a efektívne, čo znamená, že licencie k GPS hlasovej navigácii sú predinštalované a pripravené ihneď po zapnutí,“ pokračuje Suomi.

Nedávne prepojenie aplikácie Nokia Mapy so službou OVI umožňuje užívateľom naplánovať si trasy doma na svojom PC a synchronizovať ich s mobilným prístrojom. Navyše boli všetky aktualizované a zahŕňajú celý rad nových funkcií, ako sú letecké snímky s vysokým rozlíšením, 3D objekty v 216 mestách, terénne mapy, dopravné a bezpečnostné upozornenia, návody a informácie o počasí, ale aj nový prehľad trasy pri automobilovej navigácii od križovatky ku križovatke. Obe nové zariadenia obsahujú kompas pracujúci v spojení s novými funkciami aplikácie Nokia Mapy. Tým sa zlepšuje orientácia pri pešej navigácii.

  

V balení nechýba držiak do auta Nokia CR-111, ktorý  vytvára ideálne riešenie pre automobilovú navigáciu. Pre tých, čo chcú niečo výnimočné, predstavila Nokia handsfree sadu Nokia HF-310  s vysokou kvalitou hovoru a funkciami odstránenia šumu a zníženia hluku. Handsfree sadu je možné použiť v aute alebo v kancelárii, jej inštalácia je jednoduchá vďaka trom rôznym upevňovacím prostriedkom.

Na doplnenie skvelých mapových možností ponúknu Nokia 6710 Navigator a Nokia 6720 classic vylepšený dizajn s mierne zakriveným tvarom a mäkkou dotykovou plochou, ktorá poskytuje príjemné ovládanie. Aj držanie pri fotografovaní s 5-megapixlovým fotoaparátom s optikou Carl Zeiss a duálnym LED bleskom je jednoduchšie. „Vďaka vysokej kvalite fotoaparátu a GPS schopnostiam oboch zariadení je pridávanie presnej GPS polohy do zhotovenej fotografie jednoduchšie než kedykoľvek predtým," pokračuje Suomi.

 

Nokia 6710 navigator:

Rozmery: 105 x 50 x 15 mm,

Hmotnosť: 117 g

Siete: UMTS 900/2100 MHz, GSM 850/900/1800/1900 MHz

Dáta: HSDPA 3,6 Mbit/s, EGPRS/GPRS

OS: Symbian OS S60

Displej: 2,6“, 16 miliónov farieb, 240x320,

Fotoaparát: 5 MP, LED blesk,

Hudobný prehrávač

FM rádio s RDS

Integrovaná pamäť 50 MB + microSD

WiFi 802.11 b/g

Bluetooth 2.0 (A2DP)

microUSB 2.0

GPS navigácia

TOPlist